Volleybalvereniging TweeVV

Beslissing overgang naar Topsporthal

28 april 2018

Tijdens de Algemene Leden Vergadering van 25 april 2018 is besloten dat TweeVV met ingang van het nieuwe seizoen (2018-2019) de overstap maakt naar de Topsporthal.
Deze beslissing is genomen aan de hand van de positieve stemming over de overstap in de ALV van november 2017 en de positieve uitslag van de enquête over de Topsporthal.
De enquête was niet bindend, de stemming op de ALV in november echter wel. De enquête heeft ons als bestuur gesteund dat de beslissing van de ALV goed is geweest omdat uit de enquête bleek dat het merendeel positief is over de overstap.
Mocht je nog vragen of opmerkingen hebben dan horen wij dat graag.
Sportieve groet,
Bestuur TweeVV

Concept teamindeling en trainingsschema tot de zomervakantie – Jeugd

14 mei 2018

Jongens A traint op dinsdag van 18.00 – 19.30 in Streekhal en 19.00 – 20.30 in ‘t Riet door Leontien van den Bent

Tamara Boer, Julian Bonnecroy, Tino Floor, Joost Germans, Gijs van Iterson, Anne Kosters, Milo Kronenburg, Renee van Sas, At Scholtens, Thijmen Weijgertze

Meisjes A1 traint op dindag 19.30 – 21.00 in Streekhal en donderdag van 19.00 – 20.30 in t Riet door Kevin Verwoert

Tess van Asselt, Emma Cost, Roos Dees, Madelief Drooger, Lotte Gommers, Anne Gotz, Nienke van Hemmen, Marlies van Hoffen, Sanne Koch, Michelle Vis

Meisjes A2 traint op dinsdag van 19.00 – 20.30 in ‘t Riet

Martine van Bezooijen, Suze Dorland, Annerie Havelaar, Rosemarijn Hekking, Romy Lambertus, Ilse van der Meijden, Rosie Ringnalda, Femke Schaafsma, Luna Seunninga, Maud Welling

Meisjes B1 traint op dinsdag van 19.00 – 20.30 in ‘t Riet en donderdag van 18.00 – 19.30 in Streekhal door Jan-Willem Jansen

Mara Baaijen, Marith Kuperus, Yaël Oostindië, Nina Schipstra, Annoa Snetselaar, Chaya Sol, Imre Spoelstra, Lymee Spoelstra, Lieke Sportel, Merit Zuil

Meisjes B2 traint op donderdag van 18.00 – 19.30 in Streekhal

Joselien Bentvelzen, Denise Hal, Lydia van den Hoven, Tamar van Kampen, Jente Majoor, Roos van de Oosterkamp, Mylene Roomer, Manoek van Schijndel, Annelien Slemmer, Celine Vis, Meike van den Wouters Oudenweijer

Jongens C1 traint op dinsdag van 18.00 – 19.30 in Streekhal en donderdag van 18.00 – 19.30 in Streekhal

Norah Blijdestein, Lisanne Dollekamp, Marielle van den Eijkel, Marije Germans, Hannah Haitsma, Fleur Kromhout, Soleil Oort, Casper van Ravenswaaij, Nathan Rienks, Lisa Smit, Jael Snetselaar

Jongens C2  traint op dinsdag van 18.00 – 19.30 in Streekhal door Kathelijne Russcher

Melisa Durmus, Annemarijn Haagsma, Myrthe Korving, Indra van Lier, Matthew van der Meijde, Puck Mol, Jarik Ouwendorp, Acelya Ozkurt, Dilara Ozkurt, Amelie Ruwhof, Ruben Wenning

 

Concept teamindeling tot de zomervakantie seniorenlijn.

14 mei 2018

Hieronder vind je de voorlopige teamindeling en trainingstijden.
( LET OP: Voorlopig, als er nog wisselingen plaats vinden, zal dit met de desbetreffende personen en teams geregeld worden)

Heren 1 traint op donderdag van 20.30 – 22.30 uur in ‘t Riet

Aldo Kranenbarg, Casper Kooi, Johnny Bos, Jurjen Landman, Kees Schipstra, Maarten van Wensveen, Martijn Drost, Sander Lammertink, Vincent Oostindië, Kevin van de Pol

Dames 1 traint op dinsdag van 19.30 – 21.30 uur in ‘t Streek en donderdag van 20.30 – 22.30 in ‘t Riet

Sanne Germans, Leontien van der Bent, Astrid van Eck, Danielle Dijkstra, Rianne van Donzel, Maartje Groeneveld, Rianne Meijer, Floor Kamps, Laura Dijkstra, Dorien Smit

Heren 2/3 traint op dinsdag van 20.30 – 22.30 in ‘t Riet en donderdag van 20.30 – 22.30 uur in ‘t Riet door Jacoline van Benthem

Jarno Bonnecroy, Niels Velthuijs, Joram Busstra, Bas Boerrigter, Roger Geurts, Berny Drooger, Rik van de Kraats, Wouter Schreur, Sander de Groot, Kevin Verwoert, Berndt, Dirk-Jan Ligtenbelt, Henk Bonnecroy, Jan-Willem Jansen, Josse de Leur, Kevin van de Beek, Pascal Ros, Jeroen van Omme, Mark van de Ketterij.

Dames 2  traint op dinsdag van 19.30 – 21.00 in Streekhal en donderdag van 19.00 – 20.30 in ‘t Riet door Kevin Verwoert

Jacoline van Benthem, Suzanne Dijkstra, Mila Mekking, Andrea van Putten, Meike Sportel, Inke Douma, Demi Radstaat, Esmee van Asselt, Dorinda Hazeleger, Cindy Muller

Dames 3  traint op dinsdag van 20.30 – 22.30 in ‘t Riet door Monica van der Wal

Joke Kamps, Carola Zweistra, Yvonne Kwaaitaal, Kathelijne Russcher, Lysette Wonink, Cindy Roomer, Marloes Tollenaar, Shireen Koen

Dames 4 traint op donderdag van 19.30 – 21.00 in Streekhal door Henk Bonnecroy

Fleur Klok, Vallence Waelauruw, Josephine Zeeman, MInke Boonstoppel, Sifra van der Weijde, Jaquelien Hoencamp, Sanna de Boer, Susan Bakker, Joyce Hazeleger, Yvonne Warmsteeker, Maaike Diepeveen

Dames 5 traint op dinsdag van 19.00 – 20.30 in ‘t Riet door Monica van der Wal

Angelique Dijkers, Hanneke van den Heuvel, Caroline van den Ham, Meriam Welgrave, Lina Klompmaker, Esmee Knevel, Baukje Nieboer, Michelle Beshay, Jolande de Klerk, Marjan Schotsman, Iris Rijnaarts, Annet Coppes, Willeke van den Hoek, Lia van den Eertwegh